Temizlik Sektörünün Lideri

İstanbulun En Büyük Temizlik Ürünleri Toptancısı

Firma Profili

Kartem 1999 yılında sektöre perakende temizlik ürünleri olarak başlanmıştır. Perakende sektöründe kısa sürede müşteri memnuniyeti felsefesiyle hakettiği yeri almıştır. Özellikle ürün kalitesini geniş tutması müşterisini her konuda hizmet etmesi, bilgili temiz ve titiz çalışan kadrosuyla, temizlik sektöründe Kartem ismini hafızalara kazınmıştır. Günün gelişen koşullarına ayak uydurması yeniliklere açık olması münasebetiyle her geçen gün daha büyümüştür ve gelişmiştir. Temizlik ürünlerinde toptancılığa doğru TSE ve ISO belgelerini de alarak büyümesini sürdürmüştür.

Kartem 2002 yılında Güngören'de toptancılığa başlamıştır. Bu yıllarda şirketlerde temizlik malzeme tüketimi dikkate değer giderler sınıfına girmiştir. Bunu en aza indirmek isteyen şirketler artık temizlik malzemelerini perakende temizlik satıcılarından değil ayağa hizmet edebilecek, ihtiyaçlara cevap veren bilgi ve tecrübeye sahip toptancılarla çalışma arayışlarına girmişlerdir.

Şirketimiz kartem bunun bilinci ile bu sektörün öncüsü olmuştur. Aynı zamanda yeni firmalarada örnek model teşkil etmiştir. Bu konu da başarısıyla bir numara olan firmamız bir çok değişik kurum ve kuruluşlara değişik sektörlerle hizmet etmiş ve tecrübe edinmiştir. Teknolojinin gelişmesi ve iş hayatımıza girmeye başladığı yıllarda ihtiyaca cevap verebilmek adına kartem temizlik olarak hayata geçmiştir. Kartem Ltd. Şti. olarak 2013 yılında yeni bir marka SAVİNG adını verdiğimiz bu ürün grubu da tıpkı KAR-TEM markası gibi insan sağlığına ve kaliteye dayalı bir ürün grubudur.

Saving markası KARTEM SAN.TİC.LTD ŞTİ nin patentli markasıdır.

Bu konuda müşterisine en iyiyi en doğruyu sunmayı başaran firmamız her geçen gün büyümeye devam ederek yeni hizmetler peşinde koşmuştur. Günümüze gelene kadar her zaman müşteri memnuniyetini en önde tutan firmamız bu felsefesini bugün tüm ülkeye hizmet olarak sunmaktadır. Yılların tecrübesini üzerinde taşıyan tecrübeli kadrosu ile her zaman şu sloganı dile getirmiş ve kanıtlamıştır.

ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI ÖNCE KALİTE

Adresimiz

Kar-tem Temizlik Maddeleri San.Tic.Ltd.Şti.

Sanayi Mah. Yıldırım Sokak No: 19 Güngören - İstanbul

Telefon: 0212 643 17 41 - 0212 643 15 41


Yazdır   e-Posta

Çevre Dostu Ürünler

TSE ve ISO belgeli ürünlerimizle temizlik ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz

Sıvı Gurubu

Camsil, Tuzruhu, Temizleyiciler, Şampuanlar, Deterjanlar

Tıbbi Atık Kapları

Patolojik Tıbbi Atık Varilleri, Tıbbi Atık Kovaları, Tıbbi Çöp Kovaları

Kağıt Gurubu

Kağıt Havlu, Peçete, Tuvalet Kağıdı, Pamuk

Temizlik Araçları

Maske, Galoş, Eldiven Çeşitleri, Bone, Temizlik Bezleri

Ev Gurubu

El Sabunu, Deterjan, Kireç Çözücü, Çamaşır Suyu, Cam Temizleyici

Temizlik Ekipmanları

Temizlik Seti, Temizlik Kovaları, Vakum Makinaları, Presler, 

Mop - Süpürge - Fırçalar

Süpürge Çeşitleri, Fırçalar, Faraçlar, Mop - Vileda Çeşitleri

Ali Ruhi Bozkır Sokak No: 4/1A
Güngören / İstanbul
Tel: 0212 643 17 41 - 0212 643 15 41
0535 243 11 50
0539 963 49 44

e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.